Misja Firmy

 

Firma Auto-Alfa istnieje na rynku od 1994 r. Na jej fundamentach powstała Auto-Alfa1 – nowoczesne Centrum Motoryzacyjne wychodzące na przeciw wymaganiom branży.

 

Odpowiedzialność i zaangażowanie, z jaką podchodzimy do naszych Klientów stawia nas na pozycji lidera w sprzedaży części samochodowych w regionie. Auto-Alfa1 cieszy się niesłabnącym zaufaniem warsztatów mechanicznych, serwisów i detalicznych odbiorców.

 

Dzięki szeroko rozwiniętym kontaktom handlowym, zapewniamy części i akcesoria motoryzacyjne wysokiej jakości w najlepszych cenach firmom transportowym, warsztatom samochodowym oraz klientom detalicznym. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 30 000 części i podzespołów.

 

Od początku stawialiśmy na dobrze zaopatrzony magazyn, solidną wiedzę merytoryczną i odpowiednie podejście do klienta. Dzięki temu mamy w ofercie towar ponad 100 producentów krajowych i zagranicznych oraz bardzo dobrą opinie u naszych odbiorców.

 

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na miłą obsługę, fachowe doradztwo przy doborze części oraz na pomoc przy prostych czynnościach związanych z obsługą i eksploatacją samochodu.

 

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje z zakresu doboru części samochodowych, budowy i zasady działania poszczególnych podzespołów. Przechodzą również szkolenia organizowane przez wiodących producentów części samochodowych, co skutkuje wysokim standardem obsługi Klienta.

 

Auto-Alfa1 prowadzi również cykliczne szkolenia dla mechaników samochodowych, przeprowadzane przez specjalistów z najlepszych firm. Szkolenia pozwalają podnosić kwalifikacje zawodowe mechaników oraz uzyskiwać certyfikaty wiodących producentów części motoryzacyjnych w zakresie stosowania, montażu, konserwacji i eksploatacji poszczególnych podzespołów. Stosowania nowych technologi i wprowadzania nowych standardów. Skutkuje to nieustannym podnoszeniem jakości usług mechaników w regionie.

 

Auto-Alfa1 jest również mecenasem kultury i sportu, wspiera aktywnie młodych twórców poprzez dofinansowania artystów i ich projekty. Aktywnie współpracuje z Ośrodkiem Kultury, Klubem Sportowym "Gościbia", wpierając działania mające na celu propagowanie kultury i sportu wśród młodych ludzi.

 

Dbając o wysokie kwalifikacje pracowników, firma również dba o dobre samopoczucie swojego personelu, organizując spotkania i wyjazdy integracyjne. Atmosfera w firmie jest miła i koleżeńska czego efektem jest jeszcze większe zaangażowanie naszych pracowników w coraz sprawniejszą i efektywniejsza prace, czego beneficjantami są nasi klienci.

 

Auto Alfa 1

Centrum Motoryzacyjne

 

ul. 1-go Maja 164

32-440 Sułkowice

 

GPS:

49°50'51,38"N

19°48'4,81"E

 

KONTAKT

SKLEP STACJONARNY

tel. +48 12 273 24 35 wew. 1

mail: biuro@autoalfa1.pl

SKLEP INTERNETOWY

tel. +48 12 273 24 35 wew. 2

mail: bok@autoalfa1.pl

WULKANIZACJA, GEOMETRIA,

SERWIS KLIMATYZACJI

tel. +48 12 273 24 35 wew. 3

mail: biuro@autoalfa1.pl

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

tel. +48 12 273 24 35 wew. 3

mail: skp@autoalfa1.pl

CENTRUM WIEDZY

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

„Fundusze Europejskie dla Małopolski”

Wszelkie nazwy, tytuły i znaki graficzne są zastrzeżone przez ich właścicieli. Przedstawione zostały wyłącznie do celów informacyjnych.

Copyright Auto Alfa 1 © 2008 - 2020 | Polityka cookies